Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:211/73 Kat:4 Blackout Avm 34381 Şişli/İstanbul

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Fatih ÇİFCİ


Yönetim Kurulu Başkanı
Değerli Tac Dil Kursu Ailesinin Üyesi,
Bizler,Markalar Birliği olarak, marka olma rüyamızı siz, aile bireylerimizin desteği ile gerçekleştirdik. Sizlerden almış olduğumuz destek ile dürüstlükten asla ödün vermeden daha çok çalışarak markamızı, bir dünya markası haline getirdik..
Başarıya ulaşmanın sırrı, çalışanlarımızı ve öğrencilerimizi ailemizin bir üyesi olarak görmek, tüm aile bireylerimize hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle; ülke ve dünya genelinde rekabet eden bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz...

Sürekli değişen dünyamızda başarılı girişimler; heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor.

Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hâkim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir.

Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da içimizde taşıdığımız girişimci ruhunun, bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin ve herkese değer vermenin payı büyüktür.

Siz değerli aile üyelerimiz ile ülkemizdeki en büyük yabancı dil kursu zinciri olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutluluğumuzu tüm aile bireylerimizin geleceklerine yön verecek olan eğitimlerle desteklemek ve her bireye üst düzey hassasiyet göstermek vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.


Saygılarımla,
Genel Merkez